×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۷ شهریور - ۱۳۹۸  
true
false

جلسه ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان ازنا برگزار شد

به گزارش ازناخبر

جلسه ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان ازنا صبح پنجشنبه با حضور مومنی معاون مدیرکل و حیدروند ریاست اداره قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش لرستان، محمدی نژاد فرماندار و جمالی مدیریت آموزش و پرورش ازنا ، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و مسئولان ستاد اقامه نماز، روسای حوزه های علمیه خواهران و برادران ، معاونین و کارشناسان مربوطه در آموزش و پرورش شهرستان ازنا برگزار گردید.

بنا براین گزارش؛ در ابتدای این جلسه جمالی مدیریت آموزش وپرورش ضمن خیر مقدم، خاطرنشان کرد : آموزش و پرورش شهرستان ازنا از ظرفیت های بالایی برخوردار می باشد و با اجرای برنامه های مختلف در چهار چوب سند تحول بنیادین می تواند در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز نقش قابل توجهی داشته باشد.

وی ضمن استقبال از برنامه های پیشنهادی دراین جلسه برای هرگونه همکاری با ستاد اقامه نماز اعلام آمادگی نمود و افزود: مجموعه آموزش و پرورش و معاونت پرورشی وتربیت بدنی شهرستان با هماهنگی ستاد اقامه نماز نسبت به اجرای کلیه مفاد تفاهمنامه اقدام خواهد کرد.

محمدی نژاد فرماندار شهرستان ازنا نیز ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور معاون مدیر کل ، بر ضرورت و اهتمام اعضا در برگزاری نماز جماعت مدارس تاکید نمود.

وی از مجموعه آموزش و پرورش خواست در برپایی نماز جماعت به صورت جدی و مُصِرانه اقدام نمایند.

فرماندار ازنا در ادامه وظیفه کلیه دستگاه های مسئول را در اجرای هر چه بهتر نماز جماعت مدارس تبیین نمود و گفت:
در اجرای این مهم از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

مومنی معاونت پرورشی مدیر کل آموزش و پرورش، در این جلسه با تشریح برنامه های سند تحول بنیادین در زمینه تعمیق و گسترش نماز و مفاهیم آن اظهار داشت: همه باید دست به دست هم دهیم و در جهت اجرای برنامه های مطلوب در حوزه نماز با جدیت تمام بکوشیم، چرا که دعوت و جذب به نماز بالاتر از یک وظیفه سازمانی بوده و یک وظیفه شرعی و دینی است.

وی با اشاره به همکاری دو نهاد آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز برنامه ها و فعالیت های صورت گرفته در شهرستان ازنا را مطلوب عنوان نمود و افزود: با اجرای طرح های مختلف در مدارس گام های ارزشمندی در جهت توسعه و گسترش فرهنگ نماز و نمازخوانی برداشته شده است که امیدواریم با اجرای طرح ها و برنامه های جدید شاهد توفیقات روز افزون در این زمینه باشیم.

در ادامه این نشست هر کدام از معاونین و کارشناسان حاضر درجلسه نظرات وپیشنهادات سازنده خودرا در رابطه با توسعه وترویج فرهنگ اقامه نماز در بین نوجوانان وجوانان ارائه نمودند.

در پایان با اهدای لوح سپاس از زحمات مسئولین ستاد اقامه نماز تقدیر بعمل آمد

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false